e-mail: vytvarne@vytvarne.sk Výtvarné potreby. Internetový obchod s výtvarnými a kreatívnymi potrebami.
Chalky-chic Kreidefarbe 100 mlChalky-chic Kreidefarbe 100 ml
Chalky-chic Kreidefarbe 100 mlChalky-chic, ukážka 3Chalky-chic, ukážka 2Chalky Chic, kriedové farbyChalky-chic, ukážka 1

Chalky-chic Kreidefarbe 100ml


Výrobca: Marabu

Predajná cena3,96 €
  • Popis

Chalky-chic kriedové farby.
Transformujte svoj nábytok a bytové doplnky do jedinečných dekoratívnych predmetov v štýle vintage. V závislosti na použitej technike, môžete dať Vašim novým obľúbeným kusom nábytku rôzny fascinujúci opotrebovaný vzhľad. Použitie Marabu Chalky Chic Kreidefarbe - zamatovo jemnej, pastelovo kriedovej farby, lakov, lepidiel a účelových médií zabezpečí úspech akéhokoľvek upravovanému projektu. Obnovte svoj starý bielizník v módnom ošúchanom štýle. Pridajte efektné starožitné patiny obrazovým rámom. Vytvorte nostalgické označenia na dvere. Alebo premeňte použité sklo na módne kusy v pastelových farbách. Tieto tipy na aplikácie spolu s produktmi Chalky Chic od Marabu vám pomôžu jednoduchými krokmi dosiahnuť svoj vlastný vintage štýl. Kriedové farby Marabu Chalky-Chic Kreidefarbe sú na vodnej báze, výborne kryjú a vytvárajú zamatovo hebkú povrchovú úpravu. Farby sa nerozmazávajú a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Chalky-Chic Kreidefarbe sa môžu navzájom miešať. Môžu sa aplikovať na rôzne povrchy akými sú drevo, MDF, sklo, kov, papier, kartón, keramika, porcelán, kamenina, plátno, plast.

Techniky pre vytváranie vintage vzhľadu: brúsna technika, suchá a mokrá technika - POSTUPY!

Inšpirujte sa Marabu VIDEO ukážkami troch rôznych techník pri vytváraní vintage vzhľadu pomocou kriedových farieb.VIDEO!
Prihlásenie / registrácia

Pravidlá ochrany súkromia a cookies
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte, že ich môžeme používať.

Viac informácií Akceptovať a zatvoriť